V rámci akce dne 4.6. 2022 Parní vlaky v České Lípě ČD a.s. proběhlo s NOK úvodní symbolické předání "šeku" 300 000 Kč pro "Albatros i představení nové sbírky pro "Šlechtičnu"!

Vážení partneři NOK, Vážení dárci, Vážení příznivci a fanoušci „Železniční nostalgie“,

v rámci akce dne 4.6. 2022 s názvem Parní vlaky v České Lípě ČD a.s., Národního dopravce proběhlo v prvním kroku za NOK symbolické předání úvodní částky "šeku" a věnování 300 000 Kč v rámci probíhající sbírky od stovek našich příznivců a podporovatelů s dofinancováním NOK do této úžasné částky k datu 4.6.2022 pro záměr a renovaci parní lokomotivy řady 498..112 "Albatros" do vystavovatelného stavu. Symbolický šek NOK pro ČD a.s. předal předseda Správní rady NOK Martin Vavrečka panu Jiřímu Ješetovi, členu Představenstva ČD a náměstku GŘ odpovědnému za osobní dopravu. S obdivem a respektem každému jednomu přispěvovateli až do této chvíle pro již probíhající sbírku vám za představitele ČD, a.s. a tým NOK SRDEČNĚ DĚKUJEME.

Zároveň jsme byli velice rádi a potěšení, že v tento den proběhlo i společné oficiální představení nového záměru ČD a.s. s NOK a to prostřednictvím spolupráce sbírkového účtu NOK pro další renovaci parní lokomotivy 475.179 "Šlechtična" a její uvedení do provozního stavu tohoto budoucího skvostu Nostalgických jízd ČD a.s. v regionech.

Pro tento nový společný záměr ČD a.s. a NOK zde uvádíme veřejný sbírkový účet NOK: 27 89 75 072 / 0300 s variabilním symbolem záměru 475179.

 

Pro případné dárce si dovolujeme připomenout, že v případě finanční podpory právě tomuto záměru renovace parní lokomotivy "Šlechtična" je důležité vždy uvést také variabilní symbol 475179.

V případě přispění vašich finančních prostředků na výše uvedený veřejný sbírkový účet NOK vedený u Krajského úřadu Olomouc zároveň vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a dalších údajů, včetně zaslané finanční částky. Budeme velmi rádi a vážíme si toho pokud nám zachováte přízeň a podporu i v dalším období při naší společné snaze více jak osmnácti let podpory a více než čtrnácti projektů pro zachování našeho kulturního dědictví železnic v 21. století. Nám všem.

Českolipský deník

Děkujeme Vám tým NOK